Barriss Offee – make-up a příslušenství

Make-up

Pro svá tetování používám šablonu, kterou jsem našla zde, a která velikostně odpovídá mému obličeji. Šablonu jsem vyřezala z tužší fólie. Tetování barvím obyčejnou tužkou na oči – volím spíše měkčí a mastnější. Žlutavého nádechu pleti dosahuji smícháním světlého makeupu a žluté/béžové barvy na obličej (většinou značky Guirca). Závěrečnou tečkou je černá rtěnka, černý lak na nehty a modré kontaktní čočky (ColourVUE – BigEyes cool blue nebo Glamour blue).

Další přípravky, které vidíte na fotce jsou krém – používám ho jako základ po makeup a korektor na překrytí akné a nejpatrnějších “kazů” pokožky.

Opasek s přezkou

Opasek, který jsem použila je obyčejný český armádní opasek s čistou zelenou přezkou zakoupený v jednom brněnském army shopu. Na kovou přezku pak můj otec přilepil různobarevné odřezky kůže tak, aby vzor co nejvíce připomínal vzor na přezce filmové.

Boty a světelný meč

Ke kostýmu nosím černé vysoké boty jezdeckého stylu zakoupené na eBay. Už je tam nemají, ale prodávali je jako módní dámské kozačky. Meč je na zakázku vyrobený firmou Nocturne Armory. Stál mě jmění, ale je to velmi přesná replika Barrissina meče. Jeho čepel je vyjímatelná a vyztužená pro souboje. Má modrou barvu i ozvučení. Stále tedy za každou investovanou korunu.

Kapsa a covertec

Z ryze praktických důvodů nosím i další dvě součásti kostýmu, které ve filmu nebo na referenčních obrázcích nenajdete – covertec závěs na meč a kapsičku. Pokud se mi nechce nosit celý meč, beru si je rukojeť, kterou snadno zavěsím na opasek. Covertec snadno přesunu po opasku dozadu a schovám jej pod plášť. A stejně tak kapsu. Ta mi tak poskytuej praktický úložný prostor na peníze, rtěnku, baterie do meče atd.